Доставка

Загальні положення

Практично всі товари є на складі в момент оформлення замовлення, тому більше 80% замовлень відправляються протягом доби від отримання оплати.

Отримати своє замовлення ви можете в будь-якому місті України.

Способи доставки

Самовивіз зі складу

Адреси складів:

  • Луцький район, с. Княгининок, вул. Фальківська 1
  • Київська обл, с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна 15А

У магазині ви можете перевірити придбаний товар перед тим, як його забрати. Більшість товарів зазвичай знаходиться на головному складі у с. Княгининок, тому перед візитом краще уточніть наявність у менеджерів.

Службою доставки

Здійснюємо відправлення товарів “Новою Поштою” та “Делівері”. Вартість доставки – згідно з тарифами служб доставки. За збереження замовлених вами товарів під час доставки несуть відповідальність кур’єри і служба доставки.

Важливо! Обов’язково перевірте цілісність, стан і зовнішній вигляд товару до підписання товарно-транспортної накладної та здійснення оплати.

В разі отримання вами пошкодженого товару без складеної спільно з співробітником компанії перевізника претензії, ми не зможемо компенсувати вам вартість оплаченого замовлення або обміняти його на нове.

Інші варіанти

В залежності від замовлення, організовуємо доставку іншими способами, та узгоджується з менеджером під час замовлення.

При покупці термокамери, вартість доставки входить до вартості термокамери, і здійснюється силами Продавця.

При замовленні коптильної щепи, в залежності від об’єму замовлення, дочтавка часто здійснюється найманим транспортом або транспортом Продавця. Умови доставки узгоджуються індивідуально при замовленні.